Kinga Talarek: Słowo „influencer” kojarzy się bardzo negatywnie

– Stawiam na pop. Lubię go i mam do niego duży sentyment. Dlatego obrałam taki kierunek. Czuję się w tym dobrze i mój głos dobrze brzmi w tej stylistyce – mówi Kinga Talarek, wokalistka, w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem.
Kinga Talarek Kinga Talarek: Słowo „influencer” kojarzy się bardzo negatywnie
Kinga Talarek / materiały prasowe

– Jakie talary przynosisz na polski rynek muzyczny?

– Jestem ogromną pasjonatką muzyki zagranicznej.

– Dlaczego nie polskiej?

– Zawsze słuchałam zagranicznej muzyki. Jeśli chodzi o muzykę pop, to wszystko zaczęło się w dzieciństwie. 

– Seriale muzyczne dla dzieci?

– Zgadza się. Można je było oglądać na Disney Channel. Mam na myśli „Camp Rock” czy „Hannah Montana”. Bardzo mnie wciągnęły te seriale, chciałam śpiewać tak jak bohaterowie serialu. Po tym zapisałam się na lekcje śpiewu i ta pasja ze mną została aż do teraz. 

– Miley Cyrus czy Jonas Brothers inspirują Cię do dziś?

– Raczej inspirowali mnie, kiedy byłam dzieckiem. Chociaż wciąż mam sentyment do tych wykonawców, których wspomniałeś w pytaniu. Czasami do nich wracam. 

– Czy masz coś, czego nie mają inne piosenkarki?

– Mam pomysł na muzykę. Zależy mi na eksperymentowaniu i próbowaniu różnych rzeczy. Przede wszystkim stawiam na pop. Lubię go i mam do niego duży sentyment. Dlatego obrałam taki kierunek. Czuję się w tym dobrze i mój głos dobrze brzmi w tej stylistyce. 

– Jak definiujesz muzykę pop?

– Pop ma wiele odmian. Mogą się w nim znaleźć elementy muzyki elektronicznej i trapu. Inspiruję się kawałkami Ariany Grande. Moje ostatnie utwory to zdecydowanie dance pop, który charakteryzuje się prostym, chwytliwym tekstem i jest przeznaczony do tańczenia. Na tym się skupiam, jednak to nie jest estetyka, w której chciałbym się zamknąć. Chciałabym spróbować różnych rzeczy, np. house’u. Mam już nagrany utwór w stylu R&B. Nagrałam go we współpracy z zagranicznym producentem, wkrótce ujrzy światło dzienne. 

– Wrzucamy kamyki do ogródka. R&B na polskim rynku muzycznym bardzo słabo się przyjmuje. Nie obawiasz się tego?

– Po pierwsze nie mam zamiaru przekonywać słuchaczy do tej estetyki muzycznej. To jest mój eksperyment. Chciałam się w tym sprawdzić i ocenić, czy przypadnie mi do gustu. Na ten moment uważam, że jest to najlepszy kawałek – jeśli chodzi o wokal – jaki do tej pory nagrałam. 

Początki Kingi Talarek na scenie muzycznej

– Od kiedy zaczęłaś śpiewać?

– Zaczęłam śpiewać w wieku 9–10 lat.

– W jakim miejscu stawiałaś swoje pierwsze kroki w muzyce?

– W domu, w szkole, na zajęciach wokalnych. Później zapisałam się do szkoły muzycznej i chodziłam do klasy śpiewu przez kilka lat. Śpiewałam w Garwolinie w Miejskim Ośrodku Kultury. Jeździłam po różnych szkołach z występami. To była niesamowita przygoda.

– Jakie są charakterystyczne cechy Kingi Talarek jako marki osobistej?

– Cały czas szukam swojego stylu. Na pewno będę nagrywała szybkie i energetyczne utwory. Będzie w nich dużo radości. Chcę, żeby przy mojej muzyce ludzie dobrze się bawili. Muzyka jest moją pasją. Nie chce się zamykać w jednej muzycznej szufladce. 

– Może zaczniesz rapować?

– Możliwe. Nie zamykam się na współpracę z przedstawicielami rapowej sceny. Są interesujący raperzy w Polsce.

– Z którym raperem chciałabyś nagrać kawałek?

– Na przykład z Zeusem. Jego utwór „Hipotermia” jest świetnym kawałkiem. Bardzo lubię jego twórczość. 

Poszukiwanie własnego brzmienia

– Jak rozumiesz słowo „eksperyment”, bo to słowo wiele razy pada w naszej rozmowie?

– Rozumiem to jako szukanie własnego brzmienia. Nie jestem profesjonalnym muzykiem. To jest moja pasja. Cieszę się z tego, że jeszcze nie wiem, jak potoczy się moja muzyczna kariera. Są ludzie zainteresowani moją muzyką. 

– Jak wyglądają, kim są ludzie zainteresowani Twoją twórczością?

– Są to młodzi ludzie, myślę, że nastolatkowie w wieku 15–18 lat. Słuchają mnie też moi rówieśnicy i czterdziestolatkowie. Jeżeli chodzi o płeć, to rozkłada się to równomiernie. Moje utwory są słuchane zarówno w Polsce, jak i poza nią. Byłam zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że zagrali moją piosenkę w afrykańskim radiu. 

– Jak oni Cię znaleźli?

– Jest muzyczna platforma SubmitHub, gdzie można umieszczać swoją twórczość. Tam artyści dzielą się swoją muzyką i oceniają kawałki innych kolegów i koleżanek po fachu. W ten sposób można znaleźć nowe kontakty i tak właśnie nawiązałam relację z osobą z afrykańskiego radia. Wysłałam im moją piosenkę, powiedzieli, że jest świetna, i wyemitowali ją w radiu. 

– Plan na przyszłość Kingi Talarek to…?

– Zobaczymy. Muzyka wypływa ze mnie naturalnie. Miałam bardzo długą przerwę od muzyki. Po szkole muzycznej zajęłam się edukacją. Poszłam na studia, które nie mają związku z muzyką. 

– Co studiowałaś?

– Psychologię. Po studiach uznałam, że bardzo brakuje mi muzyki w moim życiu. Pamiętam, jak włączyłam swoje stare nagrania na YouTubie. Zobaczyłam i usłyszałam, jak głos mi się zmienił. Zrobiłam bardzo duży progres, jeżeli chodzi o warstwę wokalną. Uznałam, że muszę coś z tym zrobić. Dowiedziałam się, że moi znajomi nagrywają muzykę. Napisałam do jednego z nich i w ten sposób poznałam Koshego, który jest producentem muzycznym. 

Współpraca z innymi twórcami

– Opowiedz, proszę, o Waszej współpracy.

– Napisałam do niego na Facebooku. Potem przyjechałam do jego studia w Warszawie. Zaproponował mi nagranie coveru utworu „Shooting Stars” zespołu Bag Raiders. Jest to bardzo popularna piosenka. Koshe wpadł na pomysł, żeby zrobić aranżację w stylu electro. 

– Skończy się na jednym utworze?

– Nie. Do dziś mamy kontakt. Planujemy nagrać różnorodne utwory, eksplorując różne muzyczne stylistyki. Po „Shooting Stars” nagraliśmy naszą wersję „Last Christmas”, która miała bardzo pozytywny odbiór. Zrealizowaliśmy do tego teledysk, samo nagranie zajęło nam cztery godziny. 

– Z kimś jeszcze działasz poza Koshem?

– Szukałam na Instagramie różnych osób związanych z muzyką. Uważam, że Instagram jest dobrym narzędziem, żeby nawiązywać muzyczne relacje. W trakcie moich poszukiwań znalazłam Bartka Rzepkę, który produkuje muzykę i jest muzykiem. Podjęliśmy współpracę i jej owocem jest utwór „Unstoppable”. 

– Koshe dał Ci kiedykolwiek muzycznego kosza?

– Jeszcze się tak nie wydarzyło [śmiech]. Koshe jest bardzo dobrym człowiekiem. 

– A Rzepka się do Ciebie przykleił na dobre? 

– Myślę, że to będzie dłuższa współpraca. Polecam współpracę z Bartkiem. Ma bardzo profesjonalne podejście. Potrafi w bardzo dobry sposób przygotować mnie wokalnie do nagrywania piosenek. Tworzy, produkuje i śpiewa – człowiek orkiestra. 

– Czas przejść do najnowszego singla „Light&Free”.

– Piosenkę stworzyliśmy ze wcześniej wspomnianym Bartkiem Rzepką. Pracowaliśmy nad nią kilka miesięcy. Na początku kompozycja brzmiała zupełnie inaczej, była bardzo mroczna. Chciałam mieć jaśniejsze brzmienie i finalnie udało się to zrobić. Zależało mi na chwytliwym refrenie, który nakłoni słuchaczy do tańca. 

– Czyli czekasz na zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”?

– Nie boję się wyzwań. 

Plany na przyszłość

– A jakie teraz stawiasz przed sobą?

– Moim celem jest to, żeby ludzie cieszyli się moją muzyką. Nie dążę do tego, żeby być bardzo znaną osobą. Niech popularność będzie konsekwencją mojej ciężkiej pracy. 

– Masz jakiś patent na to, żeby docierać do jak największej liczby osób?

– Na początku uznałam, że moja muzyka się nie wybije. Robiłam ją tylko dlatego, że to lubiłam. Ogromnie zaskoczyło mnie to, gdy zobaczyłam, jakie dobre mam statystyki. Wtedy zaczęłam bardziej w siebie wierzyć, a przez to mam więcej radości w życiu. Co z tego będzie? Pożyjemy, zobaczymy.

– Nie chcesz wejść w świat influencerów?

– To jest ciekawa droga. Jednak patrząc na wyniki badań socjologicznych, słowo „influencer” kojarzy się ludziom bardzo negatywnie. Przez to bardzo często odbiera się kompetencje takim twórcom, a bardzo często są inteligentnymi osobami. 

– Z kim – prócz Zeusa – chciałabyś nagrać piosenkę?

– Z Darią Zawiałow, a spoza Polski z: Duą Lipą, Sabriną Carpenter, Avą Max. Moje serce skradła też Ariana Grande. Jestem jej wielką fanką. Jest mistrzem wokalnym. Moim zdaniem jest najlepszą piosenkarką na świecie. Byłam na jej koncercie w Pradze. 

– Jakie miałaś wrażenia po tym koncercie?

– Świetne! Cudem udało mi się zdobyć bilety. A przy okazji mogłam poznać jej mamę. Zrobiłam sobie z nią zdjęcie. Superkobieta!

– Kiedy płyta?

– Na razie nie mam jej jeszcze w planach. Teraz chcę się skupić na wydawaniu singli. 


 

POLECANE
Wyłączenia prądu. Ważny komunikat dla mieszkańców Wielkopolski z ostatniej chwili
Wyłączenia prądu. Ważny komunikat dla mieszkańców Wielkopolski

Uwaga mieszkańcy Poznania, Wrześni i okolic! Enea Operator zapowiada kilkugodzinne przerwy w dostawie prądu od poniedziałku 14 lipca do piątku 18 lipca. Sprawdź dokładny harmonogram – w niektórych dzielnicach wyłączenia potrwają nawet kilka godzin. Poniżej pełna lista ulic i miejscowości.

Ławrow ostrzega USA i ich sojuszników. Chodzi o Koreę Północną z ostatniej chwili
Ławrow ostrzega USA i ich sojuszników. Chodzi o Koreę Północną

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow ostrzegł w sobotę Stany Zjednoczone, Koreę Południową i Japonię przed tworzeniem sojuszu bezpieczeństwa przeciw Korei Północnej. Szef rosyjskiej dyplomacji został w sobotę przyjęty przez przywódcę KRLD Kim Dzong Una.

Nowi terytorialsi w Łódzkiem. Dziesiątki ochotników złożyło przysięgę w Pabianicach z ostatniej chwili
Nowi terytorialsi w Łódzkiem. Dziesiątki ochotników złożyło przysięgę w Pabianicach

65 ochotników 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, w tym 12 kobiet, złożyło w sobotę przysięgę wojskową. To służba, która wzmacnia bezpieczeństwo kraju oraz łączy żołnierzy z lokalną społecznością - podkreślił zastępca dowódcy 9ŁBOT ppłk Marcin Markiewicz.

Karol Nawrocki: Pamięć i prawda to fundament wspólnoty z ostatniej chwili
Karol Nawrocki: Pamięć i prawda to fundament wspólnoty

Pamięć i prawda to słowa, które w tych dniach nabierają wyjątkowego znaczenia, to fundament wspólnoty, ważny dla procesu pojednania – napisał prezydent elekt Karol Nawrocki w 80. rocznicę Obławy Augustowskiej. Wskazał na pamięć o ofiarach totalitaryzmu i prawdę, która nazywa zło po imieniu.

Wielkopolska: Ważny komunikat dla mieszkańców. Woda niezdatna do spożycia z ostatniej chwili
Wielkopolska: Ważny komunikat dla mieszkańców. Woda niezdatna do spożycia

Mieszkańcy trzech miejscowości w Wielkopolsce muszą zachować szczególną ostrożność. Woda z lokalnego wodociągu nie nadaje się do bezpośredniego spożycia – ostrzega sanepid.

Populacja UE osiągnęła rekordowy poziom Wiadomości
Populacja UE osiągnęła rekordowy poziom

Imigracja do Unii Europejskiej spowodowała w zeszłym roku wzrost liczby ludności UE do rekordowych 450,4 mln – wynika z najnowszych danych Eurostatu.

Iga Świątek triumfatorką Wimbledonu. Historyczne zwycięstwo Polki z ostatniej chwili
Iga Świątek triumfatorką Wimbledonu. Historyczne zwycięstwo Polki

Iga Świątek wygrała w finale z Amerykanką Amandą Anisimovą 6:0, 6:0 i po raz pierwszy w karierze zwyciężyła w wielkoszlemowym Wimbledonie, najstarszym i najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym świata. To pierwszy od 114 lat przypadek, by w finale tego turnieju jedna z tenisistek nie wygrała ani jednego gema.

Niebezpieczna butelka na wodę wycofana ze sprzedaży. Dwoje konsumentów straciło wzrok z ostatniej chwili
Niebezpieczna butelka na wodę wycofana ze sprzedaży. Dwoje konsumentów straciło wzrok

Amerykańska sieć Walmart wycofuje ze sklepów popularną stalową butelkę termiczną marki Ozark Trail. Jak ostrzega amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC), produkt może stanowić realne zagrożenie dla zdrowia - szczególnie, gdy używany jest do przechowywania napojów gazowanych lub fermentowanych.

Iga Świątek zdemolowała rywalkę w pierwszym secie finału Wimbledonu z ostatniej chwili
Iga Świątek zdemolowała rywalkę w pierwszym secie finału Wimbledonu

Iga Świątek wygrała z amerykańską tenisistką Amandą Anisimovą pierwszego seta 6:0 w finale wielkoszlemowego Wimbledonu na kortach trawiastych w Londynie.

Lublin: Pielęgniarka zaatakowana podczas dyżuru z ostatniej chwili
Lublin: Pielęgniarka zaatakowana podczas dyżuru

Zarzuty naruszenia nietykalności usłyszał 50-letni mieszkaniec Lublina, który podczas udzielania mu pomocy medycznej zaatakował pielęgniarkę w jednym z lubelskich szpitali. Grozi za to do trzech lat więzienia - poinformowała w sobotę policja.

REKLAMA

Kinga Talarek: Słowo „influencer” kojarzy się bardzo negatywnie

– Stawiam na pop. Lubię go i mam do niego duży sentyment. Dlatego obrałam taki kierunek. Czuję się w tym dobrze i mój głos dobrze brzmi w tej stylistyce – mówi Kinga Talarek, wokalistka, w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem.
Kinga Talarek Kinga Talarek: Słowo „influencer” kojarzy się bardzo negatywnie
Kinga Talarek / materiały prasowe

– Jakie talary przynosisz na polski rynek muzyczny?

– Jestem ogromną pasjonatką muzyki zagranicznej.

– Dlaczego nie polskiej?

– Zawsze słuchałam zagranicznej muzyki. Jeśli chodzi o muzykę pop, to wszystko zaczęło się w dzieciństwie. 

– Seriale muzyczne dla dzieci?

– Zgadza się. Można je było oglądać na Disney Channel. Mam na myśli „Camp Rock” czy „Hannah Montana”. Bardzo mnie wciągnęły te seriale, chciałam śpiewać tak jak bohaterowie serialu. Po tym zapisałam się na lekcje śpiewu i ta pasja ze mną została aż do teraz. 

– Miley Cyrus czy Jonas Brothers inspirują Cię do dziś?

– Raczej inspirowali mnie, kiedy byłam dzieckiem. Chociaż wciąż mam sentyment do tych wykonawców, których wspomniałeś w pytaniu. Czasami do nich wracam. 

– Czy masz coś, czego nie mają inne piosenkarki?

– Mam pomysł na muzykę. Zależy mi na eksperymentowaniu i próbowaniu różnych rzeczy. Przede wszystkim stawiam na pop. Lubię go i mam do niego duży sentyment. Dlatego obrałam taki kierunek. Czuję się w tym dobrze i mój głos dobrze brzmi w tej stylistyce. 

– Jak definiujesz muzykę pop?

– Pop ma wiele odmian. Mogą się w nim znaleźć elementy muzyki elektronicznej i trapu. Inspiruję się kawałkami Ariany Grande. Moje ostatnie utwory to zdecydowanie dance pop, który charakteryzuje się prostym, chwytliwym tekstem i jest przeznaczony do tańczenia. Na tym się skupiam, jednak to nie jest estetyka, w której chciałbym się zamknąć. Chciałabym spróbować różnych rzeczy, np. house’u. Mam już nagrany utwór w stylu R&B. Nagrałam go we współpracy z zagranicznym producentem, wkrótce ujrzy światło dzienne. 

– Wrzucamy kamyki do ogródka. R&B na polskim rynku muzycznym bardzo słabo się przyjmuje. Nie obawiasz się tego?

– Po pierwsze nie mam zamiaru przekonywać słuchaczy do tej estetyki muzycznej. To jest mój eksperyment. Chciałam się w tym sprawdzić i ocenić, czy przypadnie mi do gustu. Na ten moment uważam, że jest to najlepszy kawałek – jeśli chodzi o wokal – jaki do tej pory nagrałam. 

Początki Kingi Talarek na scenie muzycznej

– Od kiedy zaczęłaś śpiewać?

– Zaczęłam śpiewać w wieku 9–10 lat.

– W jakim miejscu stawiałaś swoje pierwsze kroki w muzyce?

– W domu, w szkole, na zajęciach wokalnych. Później zapisałam się do szkoły muzycznej i chodziłam do klasy śpiewu przez kilka lat. Śpiewałam w Garwolinie w Miejskim Ośrodku Kultury. Jeździłam po różnych szkołach z występami. To była niesamowita przygoda.

– Jakie są charakterystyczne cechy Kingi Talarek jako marki osobistej?

– Cały czas szukam swojego stylu. Na pewno będę nagrywała szybkie i energetyczne utwory. Będzie w nich dużo radości. Chcę, żeby przy mojej muzyce ludzie dobrze się bawili. Muzyka jest moją pasją. Nie chce się zamykać w jednej muzycznej szufladce. 

– Może zaczniesz rapować?

– Możliwe. Nie zamykam się na współpracę z przedstawicielami rapowej sceny. Są interesujący raperzy w Polsce.

– Z którym raperem chciałabyś nagrać kawałek?

– Na przykład z Zeusem. Jego utwór „Hipotermia” jest świetnym kawałkiem. Bardzo lubię jego twórczość. 

Poszukiwanie własnego brzmienia

– Jak rozumiesz słowo „eksperyment”, bo to słowo wiele razy pada w naszej rozmowie?

– Rozumiem to jako szukanie własnego brzmienia. Nie jestem profesjonalnym muzykiem. To jest moja pasja. Cieszę się z tego, że jeszcze nie wiem, jak potoczy się moja muzyczna kariera. Są ludzie zainteresowani moją muzyką. 

– Jak wyglądają, kim są ludzie zainteresowani Twoją twórczością?

– Są to młodzi ludzie, myślę, że nastolatkowie w wieku 15–18 lat. Słuchają mnie też moi rówieśnicy i czterdziestolatkowie. Jeżeli chodzi o płeć, to rozkłada się to równomiernie. Moje utwory są słuchane zarówno w Polsce, jak i poza nią. Byłam zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że zagrali moją piosenkę w afrykańskim radiu. 

– Jak oni Cię znaleźli?

– Jest muzyczna platforma SubmitHub, gdzie można umieszczać swoją twórczość. Tam artyści dzielą się swoją muzyką i oceniają kawałki innych kolegów i koleżanek po fachu. W ten sposób można znaleźć nowe kontakty i tak właśnie nawiązałam relację z osobą z afrykańskiego radia. Wysłałam im moją piosenkę, powiedzieli, że jest świetna, i wyemitowali ją w radiu. 

– Plan na przyszłość Kingi Talarek to…?

– Zobaczymy. Muzyka wypływa ze mnie naturalnie. Miałam bardzo długą przerwę od muzyki. Po szkole muzycznej zajęłam się edukacją. Poszłam na studia, które nie mają związku z muzyką. 

– Co studiowałaś?

– Psychologię. Po studiach uznałam, że bardzo brakuje mi muzyki w moim życiu. Pamiętam, jak włączyłam swoje stare nagrania na YouTubie. Zobaczyłam i usłyszałam, jak głos mi się zmienił. Zrobiłam bardzo duży progres, jeżeli chodzi o warstwę wokalną. Uznałam, że muszę coś z tym zrobić. Dowiedziałam się, że moi znajomi nagrywają muzykę. Napisałam do jednego z nich i w ten sposób poznałam Koshego, który jest producentem muzycznym. 

Współpraca z innymi twórcami

– Opowiedz, proszę, o Waszej współpracy.

– Napisałam do niego na Facebooku. Potem przyjechałam do jego studia w Warszawie. Zaproponował mi nagranie coveru utworu „Shooting Stars” zespołu Bag Raiders. Jest to bardzo popularna piosenka. Koshe wpadł na pomysł, żeby zrobić aranżację w stylu electro. 

– Skończy się na jednym utworze?

– Nie. Do dziś mamy kontakt. Planujemy nagrać różnorodne utwory, eksplorując różne muzyczne stylistyki. Po „Shooting Stars” nagraliśmy naszą wersję „Last Christmas”, która miała bardzo pozytywny odbiór. Zrealizowaliśmy do tego teledysk, samo nagranie zajęło nam cztery godziny. 

– Z kimś jeszcze działasz poza Koshem?

– Szukałam na Instagramie różnych osób związanych z muzyką. Uważam, że Instagram jest dobrym narzędziem, żeby nawiązywać muzyczne relacje. W trakcie moich poszukiwań znalazłam Bartka Rzepkę, który produkuje muzykę i jest muzykiem. Podjęliśmy współpracę i jej owocem jest utwór „Unstoppable”. 

– Koshe dał Ci kiedykolwiek muzycznego kosza?

– Jeszcze się tak nie wydarzyło [śmiech]. Koshe jest bardzo dobrym człowiekiem. 

– A Rzepka się do Ciebie przykleił na dobre? 

– Myślę, że to będzie dłuższa współpraca. Polecam współpracę z Bartkiem. Ma bardzo profesjonalne podejście. Potrafi w bardzo dobry sposób przygotować mnie wokalnie do nagrywania piosenek. Tworzy, produkuje i śpiewa – człowiek orkiestra. 

– Czas przejść do najnowszego singla „Light&Free”.

– Piosenkę stworzyliśmy ze wcześniej wspomnianym Bartkiem Rzepką. Pracowaliśmy nad nią kilka miesięcy. Na początku kompozycja brzmiała zupełnie inaczej, była bardzo mroczna. Chciałam mieć jaśniejsze brzmienie i finalnie udało się to zrobić. Zależało mi na chwytliwym refrenie, który nakłoni słuchaczy do tańca. 

– Czyli czekasz na zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”?

– Nie boję się wyzwań. 

Plany na przyszłość

– A jakie teraz stawiasz przed sobą?

– Moim celem jest to, żeby ludzie cieszyli się moją muzyką. Nie dążę do tego, żeby być bardzo znaną osobą. Niech popularność będzie konsekwencją mojej ciężkiej pracy. 

– Masz jakiś patent na to, żeby docierać do jak największej liczby osób?

– Na początku uznałam, że moja muzyka się nie wybije. Robiłam ją tylko dlatego, że to lubiłam. Ogromnie zaskoczyło mnie to, gdy zobaczyłam, jakie dobre mam statystyki. Wtedy zaczęłam bardziej w siebie wierzyć, a przez to mam więcej radości w życiu. Co z tego będzie? Pożyjemy, zobaczymy.

– Nie chcesz wejść w świat influencerów?

– To jest ciekawa droga. Jednak patrząc na wyniki badań socjologicznych, słowo „influencer” kojarzy się ludziom bardzo negatywnie. Przez to bardzo często odbiera się kompetencje takim twórcom, a bardzo często są inteligentnymi osobami. 

– Z kim – prócz Zeusa – chciałabyś nagrać piosenkę?

– Z Darią Zawiałow, a spoza Polski z: Duą Lipą, Sabriną Carpenter, Avą Max. Moje serce skradła też Ariana Grande. Jestem jej wielką fanką. Jest mistrzem wokalnym. Moim zdaniem jest najlepszą piosenkarką na świecie. Byłam na jej koncercie w Pradze. 

– Jakie miałaś wrażenia po tym koncercie?

– Świetne! Cudem udało mi się zdobyć bilety. A przy okazji mogłam poznać jej mamę. Zrobiłam sobie z nią zdjęcie. Superkobieta!

– Kiedy płyta?

– Na razie nie mam jej jeszcze w planach. Teraz chcę się skupić na wydawaniu singli. 



 

Polecane
Emerytury
Stażowe